Contacteer ons

Contacteer onze campus

Spectrumcollege campus Beringen – Middenschool
E-mail: campus.beringen.middenschool@spectrumcollege.be
Tel: 011 45 02 50

Spectrumcollege campus Beringen – Bovenbouw
E-mail: campus.beringen.bovenbouw@spectrumcollege.be
Tel: 011 49 34 00

Spectrumcollege campus Beringen – centrum voor Leren en Werken:
E-mail: campus.beringen.clw@spectrumcollege.be
Tel: 011 42 27 62

Directies

Spectrumcollege campus Beringen – Middenschool

Ronny Schulpé, directeur

tel. 011 45 02 50
ronny.schulpe@spectrumcollege.be

Veerle Van Doninck, adjunct-directeur

tel. 011 45 02 50
veerle.vandoninck@spectrumcollege.be

Spectrumcollege campus Beringen – bovenbouw (ASO):

Yves Bormans, directeur

tel. 011 49 34 24
yves.bormans@spectrumcollege.be

Spectrumcollege campus Beringen – bovenbouw
(TSO & BSO – zachte sector):

Emmilie Tits, directeur

tel. 011 49 34 36
emmilie.tits@spectrumcollege.be

Miek Van der Looy, adjunct-directeur

tel. 011 49 34 36
miek.vanderlooy@spectrumcollege.be

Spectrumcollege campus Beringen – bovenbouw
(TSO & BSO nijverheid):

Erik Vranken, directeur

tel. 011 49 34 34
erik.vranken@spectrumcollege.be

Spectrumcollege campus Beringen – centrum voor Leren en Werken:

Peter Quintens, coördinator

August Cuppensstraat 35, 3580 Beringen
tel. 011 42 27 62
peter.quintens@spectrumcollege.be

Centrale diensten

Coördinerend directeur

Ludo Elsen

tel. 011 49 34 04
ludo.elsen@spectrumcollege.be

Adjunct coördinerend directeur

Eva Kuijpers

tel. 011 49 34 10
eva.kuijpers@spectrumcollege.be

Stafmedewerker

Xenia Beerten

tel. 011 49 34 09
xenia.beerten@spectrumcollege.be

Personeelsdienst

Veerle Bertrands

tel. 011 49 34 01
veerle.bertrands@spectrumcollege.be

Sonja Daniels

tel. 011 49 34 02
sonja.daniels@spectrumcollege.be

Ilse Andries

tel. 011 49 34 03
ilse.andries@spectrumcollege.be

Elly Carmans

tel. 011 49 34 03
elly.carmans@spectrumcollege.be

Comité preventie-adviseurs

Luc Meynckens, coördinerend preventieadviseur

tel. 011 49 34 09
luc.meynckens@spectrumcollege.be

PR & Communicatie

Xenia Beerten

xenia.beerten@spectrumcollege.be

Logistiek coördinator

Kurt Haelen

kurt.haelen@spectrumcollege.be

 

[/cm

 

 

 

Financiële dienst

Elly Engelen

tel. 011 49 34 05
elly.engelen@spectrumcollege.be

Ingvild Seurynck

tel. 011 49 34 06
ingvild.seurynck@spectrumcollege.be

Gert Deprez

tel. 011 49 34 07
gert.deprez@spectrumcollege.be

IT-coördinatie (011 49 34 12)

Andy Jaemers,  scholengemeenschappelijke IT-coördinator

andy.jaemers@spectrumcollege.be

Bart Stevens, scholengemeenschappelijke IT-coördinator

bart.stevens@spectrumcollege.be

Eddy Caubergs, scholengemeenschappelijke IT-coördinator

eddy.caubergs@spectrumcollege.be

Ludwig Theunis, scholengemeenschappelijke IT-coördinator

ludwig.theunis@spectrumcollege.be

Daniël ten Haaf

daniel.tenhaaf@spectrumcollege.be

 

 

 

Contactformulier

Kaarten